FOTO+VIDEO | Gjesti i mahnitshëm i Jennifer Garner: Ajo veshi çorapet e saj dhe i ofroi atletet e saj një burri të pastrehë

Foto: Ekrani i printimeve / YouTube

Jennifer Garner dhe një paparac u bashkua për ta ndihmuar një i pastrehë në një karrige me rrota.

Fotografi ka filmuar aktoren në makinën e saj në një parking në Santa Monica, Kaliforni, të dielën pasdite, kur ajo rrokullisi dritaren dhe filloi të bashkëvepronte me një të pastrehë në një karrige me rrota, raporton "Faqja e gjashtë" (Faqja e gjashtë). 

Aktorja e buzëqeshur foli me burrin përpara se t'i jepte një qese plastike plot me gjëra të domosdoshme për jetën.

Foto: Ekrani i printimeve / YouTube

Kur e kuptoi se burri ishte zbathur, ajo hapi menjëherë derën, doli nga automjeti i saj, u përkul para tij dhe filloi t'i vinte çorape në këmbë.

Garner më pas hoqi atletet e saj dhe u përpoq t'i vishte atij, por ato ishin shumë të vogla. Aktorja më pas vuri re një burrë aty pranë dhe shkoi drejt tij, duke e pyetur se çfarë madhësie këpucësh kishte veshur.

"Çfarë madhësie ke këmbët?" e pyeti ajo burrin. "A mund t'i blej atij këpucët e tua?" "Ai ka nevojë për këpucë."

Më pas fotografi e pyeti se çfarë madhësie i duhej burrit, të cilës Garner iu përgjigj: "10 e gjysmë".

"Oh, të mitë janë 11!" A doni që unë t'ia jap atij? Mund t’i jap”, ia ktheu i gëzuar ai duke i thënë aktores se nuk kishte nevojë ta paguante.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës