FOTO | Vincent Cassel puth një vajzë 30 vjet më të re: Ngjashmëria mes saj dhe ish-gruas së tij është e pabesueshme

Foto: Printscreen / Instagram

Aktori francez Vincent Cassel Në prill, ai fshiu të gjitha fotot së bashku me ish-bashkëshortja Tina Kunaki, dhe tani ajo dyshohet se është në një lidhje me dyshen e saj brazilian, shkruan ai "Vanity Fair".

Ish-bashkëshorti i aktores italiane Monica Bellucci është ndarë së fundmi nga modelja Tina Kunaki (26), pas pesë vitesh martesë. Nuk dihet ende nëse çifti është divorcuar zyrtarisht, por duket qartë se aktori vazhdoi shumë shpejt.

Foto: Printscreen / Instagram

Përkatësisht, ai dhe Modelja braziliane Nara Baptista30 vjet më i ri se ai, filloi të flirtonte përmes Instagramit dhe tani ata janë parë duke kaluar kohë së bashku në Rio de Zhaneiro.

Nga rruga, Nara Baptista punon si modele dhe mori pjesë në edicionin "Miss Universe" në Australi 2020. Por përveç bukurisë së saj, të gjithë komentojnë se gjëja më e habitshme tek ajo është ngjashmëria e saj e jashtëzakonshme me Tina Kunaki, ish-bashkëshorten e Cassel.

Foto: Printscreen / Instagram

Vincent Cassel dhe Tina Kunaki kanë një vajzë, Amazony, e lindur në vitin 2019. Aktori ka edhe dy vajza më të mëdha nga martesa e tij me Monica Bellucci, Deva (19) dhe Leonie (13).

FOTO: Ish-burri i Monica Bellucci gëzon modelin e plazhit 23-vjeçar në Brazil

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës