FOTO | 'E tmerrshme, kjo është kaq e papërshtatshme': Modelja ruse kritikohet për zbulimin e veshjes në Festivalin e Filmit në Kanë

Foto: Instagram/Natasha Poli

Modeli rus Natasha Pauley (38) mori pjesë në premierën e filmit "Emilia Perez" ("Emilia Perez"), në kuadër të edicionit të 77-të të Festivalit të Filmit në Kanë.

Ajo tërhoqi vëmendjen me zgjedhjen e saj të modës – një fustan tërësisht transparent nga shtëpia e modës “Mugler”. Ajo e kompletoi look-un me grim të guximshëm dhe flokë të lëmuar, bizhuteri Cartier dhe taka të zeza.

Foto: Instagram/Natasha Poli

Ajo u mburr me stilin e saj në rrjetet sociale, por u përball me kritika të shumta nga ndjekësit e saj.

"Prisja më shumë elegancë nga Natasha", "Pse njerëzit veshin gjithnjë e më pak rroba?" Ne shohim pjesët tuaja intime", "Çfarë është kjo? Na vjen keq, por kjo është e tmerrshme”, thuhet në disa nga komentet.

Foto: Instagram/Natasha Poli

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës