FOTO | Tijana në një grumbull me Toni Mihajlovskin në Beograd: Erdhën miqtë e mi nga Shkupi

Tijana Dapcevic / Instagram
Tijana Dapcevic / Instagram

Të gjithë të mbledhur në një grumbull dhe buzëqeshje në fytyrat - kjo është fotografia që këngëtarja jonë ka shpërndarë dje në profilin e saj në Instagram. Tijana Dapcevic, i cili prej shumë vitesh jeton dhe punon në Beograd.

Toni Mihajlovski dhe gruaja e tij Aleksandra janë duke punuar dhe "mysafirë" privatë në Beograd, dhe sipas bashkëshortes së tij, ata janë atje në mbështetje të Tonit derisa ai po xhiron një serial. Me ta ishte edhe Maksimi 10-vjeçar, djali i tyre.

Tiana ka shkruar në foton ku janë të gjithë bashkë në një restorant dhe po shijojnë darkën:

“Miqtë e mi erdhën. “Toni do të regjistrojë një serial dhe ne do ta shqetësojmë”, tha Tiana me shaka.

Poshtë fotos kishte shumë urime dhe komente të këndshme nga të gjithë miqtë e Tianës.

Këngëtarja dje ka njoftuar se do të performojë në Eurovizion në Serbi, Beovizija, me këngën "Love, love forever"

Tijana Dapçevic do të performojë "Love, love forever" në "Beovizija": Këngëtarja në garë për përfaqësuesen e Serbisë në "Eurovision 2022"

Video e ditës