FOTO | Tijana Dapcevic në plazh: Këngëtarja duket më mirë se kurrë me rroba banje rozë

Foto: Printscreen - Instagram

Korriku është muaji i përsosur për të shpëtuar nga vapa e qytetit dhe për të shkuar në det ose liqen për t'u freskuar. Tijana Dapcevic është një nga të famshmit e shumtë që zgjodhi Greqinë si destinacionin perfekt veror. Këngëtarja ka publikuar një sërë fotosh në profilin e saj në Instagram, ku shihet se është në top formë.

Duke pozuar me një rroba banje ngjyrë rozë të nxehtë që të kujton Pamela Anderson si S.J. Parker nga “Beachkeepers”, Tiana ka nxjerrë në pah trupin e saj në formë perfekte dhe ngjyrën e bronztë.


Mjafton të thuhet se këngëtarja i gëzoi fansat e saj të shumtë me këto fotografi, dhe pëlqimet dhe komentet po rrjedhin vazhdimisht.

“Vetëm kështu dhe në asnjë mënyrë tjetër”- shkruan Tiana në përshkrimin e postimit.

Vitin e kaluar, Tijana tha për mediat serbe se ishte shtuar 45 kilogramë gjatë shtatzënisë dhe peshonte 115 kilogramë para lindjes. Pas lindjes, ajo luftoi për shumë vite me peshën e tepërt, por dy vitet e fundit këngëtarja dukej më mirë se kurrë.

“Unë mbajta fjalë për fjalë një person tjetër brenda meje. Nuk kisha qafë dhe krahët e mi ishin si kofshë. Pastaj vendosa të bëj diçka për të. Megjithatë, fillova të humbas peshë vetëm kur kuptova se nuk kam nevojë për ndonjë dietë, por për të ndryshuar stilin e jetës. Ne femrat kemi një bllokim të pabesueshëm në kokën tonë kur përmendet fjala dietë. Pastaj mendojmë vetëm për ushqimin dhe çfarë do të hamë dhe çfarë jo”, ka thënë dikur këngëtarja dhe ka zbuluar një pjesë të menysë së saj, pikërisht bollgur me chia dhe fruta të kuqe për mëngjes, mish gjeli me perime për drekë dhe peshk me. sallatë për darkë..

Video e ditës