FOTO | Tasco dhe gruaja e tij me një fotosesion shtatzënë: Aventura fillon së shpejti

Tasco dhe Natasha / Foto: Instagram/Tasco

Reperi maqedonas Christian Taskovski – Tasko dhe gruan e tij Natasha disa javë para se të mirëpritnin anëtarin e ri të familjes ata bënë një fotosesion materniteti.

“Aventura do të fillojë së shpejti”, ka shkruar Tasco në përshkrimin e fotove bardhezi, të cilat i ka postuar në Instagram.

Foto: Instagram/Tasco
Foto: Instagram/Tasco
Foto: Instagram/Tasco

Për ata që nuk e dinë, çifti së shpejti do të ketë një djalë, ndërsa gjininë e foshnjës e kanë zbuluar në shoqërinë e më të dashurve të tyre.

Tasko dhe Natasha u martuan vitin e kaluar, por muajin e kaluar bënë një festë të madhe dasme. Më parë ata ishin në një lidhje trevjeçare.

Foto: Instagram/Tasco

FOTO+VIDEO | Zbuluan gjininë e fëmijës: Tasko dhe gruaja e tij do të bëhen prindër

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës