FOTO | Tanja Kochovska ka një nip: lindi Joakimi

Tanja Kochovska
Tanja Kochovska, djali dhe nusja / Foto: Printscreen / Facebook

Aktorja jonë e njohur Tanja Kochovska Në profilin e saj në Facebook ka shpërndarë lajmin e lumtur se djali i saj Aleksandri është bërë baba.

Tanja ka ndarë lajmin se është bërë gjyshe në stilin e saj me dy foto interesante.

“Po, po, ba Babaaa. Predrag gjyshi. “Joachim ka lindur”, ka shkruar ajo në përshkrimin e dy fotove.

Kujtojmë, djali i Tanja Koçovskës është martuar në fund të shkurtit të këtij viti. Aleksandri i kërkoi për grua Monikës në nëntor, në vendin ku e takoi dhe në foton që ndau me gruan e re me shaka shkruan “Game Over” – “Loja mbaroi”.

Dhe më pas, aktorja në një stil të ngjashëm njoftoi se ka një nuse.

“Po, po, bëhu”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotos, ku Aleksandri bën dolli me një birrë pranë gruas së tij Monica, e cila ka veshur një fustan elegant të bardhë dhe mban në duar një buqetë romantike me teneqe.

VIDEO | Tanja dhe Predrag festuan 26 vjet martesë: Ata përshëndetën fansat e tyre me një këngë në duet

Video e ditës