FOTO | Bashkëshorti i Jelena Karleushës u nis për në Gjermani me vajzën e tij: Dushko Toshiq dhe Nika do të bëjnë tifo për Serbinë

Foto: Printscreen / Instagram

Skuadra e Serbisë e futbollit do ta nisë sonte kampionatin evropian të futbollit me ndeshjen kundër Anglisë, ndërsa i pari do të mbështesë ish-bashkëlojtarët e tij nga tribuna. futbollisti Dusko Tosic, përcjellë Media serbe.

Gjegjësisht, ende bashkëshorti ligjor i këngëtares Jelena Karleuшаa Është bërë e ditur përmes rrjetit social Instagram, ku ka postuar një foto duke pozuar me motrën e tij më të vogël vajza Nika nga një aeroplan.

Foto: Instagram / duskotosic

Meqë ra fjala, këngëtarja ka shpërndarë edhe një foto të së bijës me fanellën e skuadrës serbe të futbollit dhe ka shkruar shkurt: “Me gjithë zemër për Serbinë”.

Foto: Instagram / karleusastar

Kujtojmë, Dusko Toshiq dhe Jelena Karleusha së fundmi janë gjetur në qendër të vëmendjes, pasi dolën në sipërfaqe letërkëmbimi i futbollistit me këngëtaren e njohur Severina. Po ashtu këngëtarja serbe një javë më parë ka raportuar në polici se është sulmuar nga futbollisti.

FOTO | Jelena Karleusha shpëtoi dhe adoptoi një qen tjetër: Fati i trishtë i anëtares së re të Omega

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës