FOTO | Puthje me lëng: Pero Antiq ka publikuar një foto të përbashkët me Katarina Ivanovskën

Foto: Printscreen / Instagram

Një vit më parë modeli ynë Katarina Ivanovska dhe basketbollisti Pero Antiq ishin në qendër të vëmendjes së publikut maqedonas pasi kanë shpërndarë një foto të përbashkët në rrjetet sociale. Përderisa disa spekuluan se Ivanovska dhe Antiq kanë kohë që po shijojnë dashuri të ndërsjellë, të tjerë pretenduan se ishte miqësi e pastër.

Instagram
Instagram

Menjëherë pas publikimit të fotografisë, Katarina Ivanovska vendosi t'i japë fund dilemës në intervistën e saj për “Backstage”.

Sigurisht që biseda nuk mund të kalonte pa diskutimin e marrëdhënies së saj me ish-basketbollistin Pero Antiç. Ndonëse nuk e ka konfirmuar me po apo jo, sërish pyetjes së gazetares i ka dhënë një përgjigje interesante.

“Jemi të lumtur bashkë”, u përgjigj atëherë modelja.

Presidenti aktual i Federatës së Basketbollit të Maqedonisë, si dhe ish-basketbollisti dhe anëtar i Kombëtares së Maqedonisë në basketboll, Pero Antiq dje në mbrëmje në profilin e tij në Instagram ka shpërndarë një fotografi në të cilën top modelja maqedonase Katarina Ivanovska e puth në faqe.

Foto: Printscreen / Instagram

Ndonëse çifti është në një lidhje prej disa kohësh, ata nuk duan të ekspozojnë jetën e tyre private dhe asnjëherë nuk kanë folur publikisht për lidhjen e tyre.
Këtë verë Katarina dhe Pero kanë ndarë foto nga pushimet e tyre në Bodrum, ku janë kënaqur së bashku, ndonëse nuk kanë ndarë asnjë foto së bashku.

Foto: Instagram

Mirëpo, fotot e bëra duke darkuar në të njëjtin restorant, duke shijuar të njëjtin plazh, zbuluan se ata po shijojnë pushimet verore në perlën turke.

Foto: Printscreen / Instagram
Video e ditës