FOTO | Skandal në tapetin e kuq në Kanë: Një këngëtar i njohur në një debat të ashpër me një pjesëtar të sigurimit

Kelly Rowland / Foto: Profimedia

Këngëtari Kelly Rowland bëri një skandal të Festivali i Filmit në Kanë, në premierën e filmit francez “Marcello Mio”. Ajo është fotografuar duke u debatuar ashpër me një pjesëtar të sigurimit teksa po ecte në tapetin e kuq.

Kelly kishte veshur një fustan elegant të kuq për këtë rast, por në vend të pamjes, ajo tërhoqi vëmendjen me sjelljen e saj. Gjegjësisht, teksa po ngjitej shkallëve për në teatër, ajo u debatua verbalisht me një roje sigurie.

Foto: jo, Linja e kreditit: Eventpress Koçan / imago stock&people / Profimedia

Kelly u shfaq e tërbuar dhe ngriti gishtin për të këshilluar gruan para turmës. Sigurimi po i tregonin diçka, por këngëtarja vazhdoi të ngjiste shkallët. Për momentin nuk dihet se çfarë e ka shkaktuar këtë konflikt. Kjo nuk është hera e parë që Kelly e shfaq pakënaqësinë e saj në publik.

Kelly u largua nga emisioni Today këtë shkurt. U pretendua se ajo u largua nga emisioni me prezantuesen Hoda Kotb sepse ishte e pakënaqur me veshjet e saj, duke bërë që Rita Ora të ndërhynte si zëvendësuese në minutën e fundit.

Foto: jo, Linja e kreditit: Manuele Mangiarotti / ipa-agency / IPA / Profimedia

Megjithatë, burimet kanë pohuar që atëherë se Kelly në fakt u largua nga emisioni për shkak të "mosrespektit" të bashkë-prezantueses së Hodës, Savannah Guthrie ndaj saj, e cila në mënyrë "agresive" e pyeti për ish-bashkëjetën e saj Beyonce në vend që ta pyeste këngëtaren për të në filmin e ri. "Mea culpa", të cilën ajo duhej ta promovonte atje.

Një burim i tha gazetës në atë kohë se Kelly dhe ekipi i saj nuk do të pranonin një intervistë që përfshinte pyetje rreth Beyoncé dhe Destiny's Child sepse "ajo dëshiron ta lërë pas saj" dhe të vazhdojë me karrierën e saj. Por emisioni Sot në përgjithësi nuk pajtohet se temat e intervistave duhet të jenë jashtë kufijve.

FOTO+VIDEO | Të gjithë sytë te Tamara Kaliniç: Influencuesja më e famshme serbe ka shkelur në tapetin e kuq në Kanë

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës