FOTO | Të gjithë sytë mbi të: Zendaya doli pa brekë në premierën e Dinah

Foto: Profimedia

Pjesa e dytë e filmit “Dina” nisi me premierën e tij dhe yjet nuk ndalen së tërhequri vëmendjen me kombinimet e tyre të modës. Zendaya është sërish ajo që tërhoqi vëmendjen më të madhe në tapetin e kuq, por këtë herë për shkak se u shfaq pa të brendshme, transmeton Daily Mail.

Foto: , Lëshimi i modelit: jo, në foto: Zendaya, Linja e kreditit: MediaPunch / BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

Zendaya shkëlqeu me një fustan të bardhë mahnitës me një dekolte të thellë nga Stephane Roland, pa të brendshme poshtë. Fustani është zbukuruar me detaje ari rreth skajeve dhe aktorja e ka mbajtur pamjen natyrale me grim minimal dhe fije flokësh të gjata e të lirshme që i binin mbi supe.

Zendaya gjithashtu kishte thonjtë e gjatë të lyer në një ngjyrë metalike të artë dhe vendosi unaza diamanti të mrekullueshëm në gishtat e saj.

FOTO | Zendaya e turpëruar, një restorant në Romë refuzoi ta pranonte: Nuk mund të hysh e veshur kështu

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës