FOTO | Shakira është e dashuruar? Këngëtarja kolumbiane po kalon një kohë të mrekullueshme me sërferen 24-vjeçare, Gorka Ezkurdia

Foto: Printscreen - Instagram

Derisa Gerard gëzon krahët e Clara Chia Matti, ish-partnerja dhe nëna e fëmijëve të tij, shakira, thuhet se po shëron një zemër të thyer me një sërfist të pashëm.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Gorka Ezkurdia (@gorkagurdi)

Sipas Daily Mail , këngëtarja kolumbiane do të zhvendoset përgjithmonë në Miami, Florida pasi nënshkroi një marrëveshje për kujdestarinë e fëmijëve me ish-in e saj Gerard Pique. Shakira ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e mediave për jetën e saj të dashurisë. Pas përfundimit të lidhjes së saj me Gerardin, u interesua shumë se kush mund të ishte i dashuri i saj i ri.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Gorka Ezkurdia (@gorkagurdi)

Së pari, është e rëndësishme të theksohet se Shakira ende nuk e ka konfirmuar zyrtarisht se ka një të dashur të ri. Megjithatë, mediat raportuan disa detaje për një lidhje të re të mundshme. Bëhet fjalë për surferen 24-vjeçare Gorka Ezkurdia.

Fotot e shumta të postuara në internet i tregojnë ata duke hipur mbi dallgët së bashku. Sipas sajtit spanjoll "Markë", të dy kanë një mirëkuptim të madh. Nuk është hera e parë që ata shihen, pasi Gorka është instruktorja personale e këngëtares në surf.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Gorka Ezkurdia (@gorkagurdi)


Shakira e ka mbajtur jetën e saj personale larg syrit të publikut prej vitesh dhe duket se ka në plan ta vazhdojë edhe në të ardhmen.

Sido që të jetë, këngëtarja duket se është e lumtur dhe e plotësuar në këtë moment të jetës së saj. Pasi kaloi një periudhë të vështirë pas përfundimit të lidhjes me Piquen, më në fund ajo gjeti paqen dhe qetësinë.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Gorka Ezkurdia (@gorkagurdi)


Gorka Ezkurdia është me origjinë nga qyteti spanjoll i Oiarcun, i cili ndodhet në vendin Bask. Plazhi i tij i preferuar lokal është La Zuriola, ku shpesh mund ta gjeni duke ushtruar pasionin e tij, që është sërfi. La Zuriola ndodhet në San Sebastián, një qytet në Vendin Bask. Gorka filloi të bënte sërf në vitin 2007, duke ndjekur një kurs fillestar.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Gorka Ezkurdia (@gorkagurdi)

Ndërsa përmirësonte aftësitë e tij në surf, ai zhvilloi gjithashtu një pasion të madh për fotografinë nënujore, duke u bërë një fotograf i suksesshëm. Falë profesionit të tij, ai pati mundësinë të komunikonte me shumë surfistë me famë botërore, të cilët vizituan plazhin La Zuriola. Që atëherë, Gorka ka udhëtuar, surfing dhe xhirime si fotograf profesionist.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës