FOTO | Severina trondit sërish: U zhvesh lakuriq në moshën 49-vjeçare

Foto: Instagram

Këngëtarja kroate Severina Vuckovic, 49 vjeç, vazhdon të intrigojë publikun. Këngëtarja këtë herë ka shkuar një hap më tej dhe ka shokuar ndjekësit e saj duke postuar një foto ku shfaqet krejtësisht e zhveshur.

Sigurisht, kjo nuk është hera e parë që ajo poston foto nudo.

Në foto Severina ajo pozon joshëse, e veshur vetëm me taka të larta dhe një bluzë me shkëlqim që e hoqi përgjysmë dhe e ngriti sipër të pasmeve, duke theksuar kështu figurën e saj.

E ndërsa fotot dhe regjistrimet e mëparshme eksplicite në publik kanë mbërritur gjoja rastësisht, Seve ajo ka postuar këtë foto me një përshkrim:

“Hyrje në Anatominë”, ka shkruar ai Severina ngjitur me foton.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Severina (@severina)

“Ashtu si vera, me kalimin e viteve, më e mirë dhe më e shijshme, ashtu është edhe Severina”, kanë vlerësuar fansat në komente, duke shtuar se Severina duket shumë mirë për moshën e tij.

Këngëtarja këtë vit mbush 50 vjeç, por nga kjo foto është e vështirë të përfundosh. Severina me të vërtetë duket e mrekullueshme.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Severina (@severina)

Video e ditës