FOTO | Selena Gomez duket si një femër ndryshe në një edicion që nuk njihet

Foto: EPA-EFE/SARAH YENESEL

Aktorja dhe këngëtarja e preferuar e shumë njerëzve, Selena Gomez vendosin para fundit të vitit për të ndryshuar modelin e flokëve dhe për të treguar pamje e re.

Këngëtarja e njohur 31-vjeçare nuk është më brune, ajo vendosi t'i ndriçojë flokët me fije bionde. Ajo vlerësohet për pamjen e saj të re Philippe Verheyen, e cila më parë ka stiluar frizurat e aktoreve të njohura si Diana Kruger, Helen Mirren dhe Marisa Tomei.

“E vetmja dhe e vetmja Selena Gomez. Çfarë atmosfere, çfarë gruaje. Faleminderit që më besuat dhe që më çuat në Paris”, ka shkruar Philip krahas fotove të look-ut të ri të Selenës.

Foto: Instagram/ Philipp Verheyen

Publikimi i saj i ri habiti fansat, të cilët komentuan në rrjetet sociale se Selena duket e panjohur me modelin e ri të flokëve. Përveç modelit të flokëve, ata kanë komentuar edhe sesi këngëtarja duket shumë ndryshe në foto.

“Nuk do ta kisha marrë me mend se ishte Selena Gomez. A mund të jetë fotoshopuar kjo? Fytyra ndryshoi sërish formë”, “Nuk do ta njihja kurrë”, komentuan fansat.

Foto: Instagram/ Philipp Verheyen

Kishte nga ata që u ngritën menjëherë për Selenën.

Pra, sa herë që ajo humbet një kilogram, ju do të thoni se ajo ka bërë një operacion estetik. Dhe të gjithë e dimë se Selena ka lupus. Sa herë duhet të themi se fytyra e saj është e fryrë për shkak të ilaçeve që merr”, ka shkruar një përdorues.

Gomez prej vitesh po lufton me një sëmundje autoimune, për shkak të së cilës iu desh t'i nënshtrohej transplantit të veshkave në vitin 2017. Ajo komentonte shpesh paraqitjen e saj në rrjetet sociale pasi iu desh të fillonte të merrte ilaçe.

Foto: Instagram/ Philipp Verheyen

FOTO | Selena Gomez me një dekolte të harlisur në bikini rozë: tërheqëse dhe krenare për kthesat e saj

Konkurrentët e saj janë vetëm Ronaldo dhe Messi: Selena Gomez është gruaja e parë me 400 milionë ndjekës në Instagram

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË