FOTO | Sefer Canoski u bë baba për herë të pestë: Mirë se vini Adila Defne Canoska

sefer canoski
Sefer Canoski u bë baba për herë të pestë / Foto: Printscreen / Instagram

Drejtori i Universitetit FON, Sefer Canoski në rrjetet sociale me miqtë dhe të afërmit e tij ka ndarë lajmin e mirë se është bërë baba për herë të pestë.

Gruaja e tij Cézanne solli sot në jetë fëmijën e tyre të tretë.

sefer canoski
Sefer Canoski / Foto: Printscreen / Instagram

“Mirëserdhe Adila Defne Canoska. “Të jemi të shëndetshëm, të gjallë dhe të begatë me fatin më të bukur në gjithë botën”, ka shkruar Sefer në përshkrimin e fotos që ka shpërndarë në profilin e tij në Instagram.

Njoftimin e tij e pasuan menjëherë urimet e shumta.

“Të lumtë, qoftë gjallë e shëndoshë”, “Të jetë e shëndoshë me prindërit e saj”, “Paç fat, qoftë gjallë e shëndoshë”, “Urime”, janë disa nga komentet.

Kujtojmë se nga martesa e mëparshme me Lejla Ramkovskën, vajzën e Velija Ramkovskit, Seferi ka dy fëmijë.

Video e ditës