FOTO | Gjithçka që më duhet është mish i tharë dhe raki”, është shfaqur Donçiq me një bluzë të veçantë

Foto: EPA-EFE/GEORGE FREY

Mbrëmë basketbollistet e Dallasit u mposhtën nga Charlotte me 109:117 dhe sërish në qendër të vëmendjes. Luka Donçiq dhe për shkak të bluzës që kishte veshur.

Donçiç është shfaqur në ndeshje me një bluzë me mbishkrimin.

“Më duhet vetëm mish i tharë dhe raki”.

Kjo paraqitje e basketbollistit slloven shkaktoi reagime në rrjetet sociale. Donçiç e përfundoi ndeshjen me 34 pikë, 10 kërcime dhe tetë asistime, por edhe me një paraqitje të tillë nuk e ndihmoi Dallasin të festonte.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës