FOTO | U martua vajza e Branko Cërvenkovskit: Nusja bukuroshe shkëlqeu me fustan nusëri elegant

Foto: Printscreen / Instagram

Vajza e ish-presidentit Branko Crvenkovski, Marija Crvenkovski, mbrëmë ajo u martua me të dashurin e saj prej shumë vitesh Damian.

Ceremonia e martesës u zhvillua në një nga hotelet më të njohura të Shkupit në qendër të qytetit.

Foto: Printscreen / Instagram

Bukuroshja Maria kishte veshur një fustan elegant nusërie, ndërsa nusja e kompletoi të gjithë look-un e saj me një frizurë delikate dhe grim diskret.

Foto: Printscreen / Instagram

Të porsamartuarit performuan kërcimin e tyre të parë me këngën "Dashuria është feja ime" nga Karolina Goçeva dhe Vlado Janevski.

Disa nga të ftuarit në ceremoninë martesore kanë postuar video dhe foto duke uruar të porsamartuarit.

Fjala vjen, djali i Branko Cërvenkovskit, Ljupço, së fundmi ka marrë një shtesë në familje.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës