FOTO | Vetëm me brekë: Cher ka shpërndarë një foto të të dashurit të saj 40 vjet më të ri

Foto: Profimedia

Këngëtarja dhe aktorja Cher (76) ndau në Twitter një foto të re të të dashurit të saj 40 vjet më të ri Alexander Edwards (36), në të cilën ai ka pozuar në boksiere dhe ka shkruar: “Kjo u duket e çuditshme të tjerëve, edhe mua, por dashuria nuk njeh matematikë”.

Një përdorues i këtij rrjeti social e pyeti se cilat janë cilësitë më të mira të partnerit të saj të ri dhe këngëtarja amerikane u përgjigj se ajo dhe i dashuri i saj 36-vjeçar janë “duke puthur si adoleshentë”.


"Ai është i sjellshëm, i zgjuar, qesharak dhe ne puthemi si adoleshentë," shkroi Cher për Edwards, me të cilin është takuar për gati dy muaj pasi e takoi gjatë Javës së Modës në Paris.


Cher konfirmoi më parë lidhjen e saj me producentin më të ri muzikor në Twitter Alexander Edwards. Pak ditë më parë ajo ka shpërndarë një foto të partnerit të saj të ri dhe ka shkruar se ai e trajton atë “si një mbretëreshë”. Këngëtarja ka treguar gjithashtu se tashmë e ka prezantuar me familjen e saj.

Kujtojmë se Cher është divorcuar dy herë dhe ka një djalë Chaz Bono (53) me ish-bashkëshortin e saj të ndjerë. Sonny Bono, si dhe Elia Blue Allman (46) me ish-bashkëshortin e saj të ndjerë Greg Allman.

Producenti muzikor ka edhe një fëmijë me yllin Amber Rose, djali trevjeçar Slash, por çifti u nda pasi Aleksandri u kap duke tradhtuar.

VIDEO | Cher ka një të dashur të ri: Këngëtarja gëzon shoqërinë e një producenti 40 vjet më të ri

Cher ofroi shtëpinë e saj në Malibu për refugjatët ukrainas

Video e ditës