FOTO | Rosana dhe Gjorgji marrin një tjetër nip: Mateo është gëzimi i ri në shtëpi dhe plani i dhëndrit James për të krijuar një ekip ragbi dalëngadalë po realizohet

Foto: Ekrani i printimeve / Facebook

Këngëtarja jonë e njohur Rosana Sariq - Todorovska, e njohur më mirë vetëm si Rosana, nga dyshja muzikore "Mariana dhe Rosana", binjaket që tri ditë më parë i dhanë publikut hitet më të bukura muzikore u bënë gjyshe për herë të dytë.

 

Foto: Ekrani i printimeve / Facebook

 

Nëpërmjet rrjeteve sociale, Rosana gëzon miqtë dhe fansat e ish-dyshes muzikore që ajo dhe bashkëshorti i saj, aktori i njohur Gjorgji Todorovski – Trupce morën nipin e dytë nga vajza e tyre – unit Ivana dhe dhëndri James.

Foto: Ekrani i printimeve / Facebook

Pak muaj më parë, përmes një feste intime dhe në një mënyrë interesante, vajza Ivana dhe dhëndri i Rosanës, amerikani James bëri të ditur se Noah i vogël do të ketë një vëlla. Vajza e Rosanës dhe Gjorgjit njoftoi në profilin e saj në Facebook se plani i bashkëshortit të saj James për të krijuar një ekip ragbi dalëngadalë po realizohet…

Shikoni disa nga fotot familjare të nipit, vajzës dhe dhëndrit të Noahut, Rosana dhe George KETU.

Burimi: Espresso.mk

 

Video e ditës