FOTO | Rihanna dhe Aesap Rocky shpërndanë fotot e djalit të tyre të dytë për herë të parë

Foto: Instagram/ bapgalriri

Rihanna и Ezop Rocky jetën e tyre familjare mundohen ta mbajnë private, ndaj shumë rrallë postojnë foto të fëmijëve të tyre në rrjetet sociale. Por këtë herë ata vendosën të ndajnë fotot e para të djalit të tyre të dytë Paradise Rose, përmes një sërë fotosh familjare.

Foto: Instagram/ bapgalriri

Gjatë një seti fotografik me fotografin e famshëm të modës Miles Diggs, i njohur me emrin e tij profesional Digzy, çifti pozoi për herë të parë në publik me dy djemtë e tyre, RZA Athelston dhe Ryot Rose, të cilët erdhën në këtë botë muajin e kaluar.

Foto: Instagram/ bapgalriri

Në vend të portreteve tradicionale familjare, dy yjet e muzikës vendosën t'i bënin fotot si shkrepje paparaczo, dhe të veshura me veshje në modë, të frymëzuara nga stili i rrugës.

Foto: Instagram/ bapgalriri

Për fotot, Rihanna ka vendosur të kombinojë dollakë me çizme blu të errët dhe një xhaketë xhins dhe Esap, i cili ka pozuar rastësisht në makinë, ka veshur një bluzë të bardhë, xhinse dhe një këmishë të gjerë.

Foto: Instagram/ bapgalriri

Meqë ra fjala, këngëtarja e njohur dhe partneri i saj patën fëmijën e dytë muajin e kaluar, ajo lindi në fshehtësi. Lajmin për shtatzëninë e ka bërë të ditur në shkurt të këtij viti, gjatë performancës së saj në gjysmëfinalen e Super Bowl.

'A u martuan fshehurazi?': Rihanna dhe Aesop Rocky nxisin thashethemet për martesën

Djali i dytë i Rihanna dhe Aesop me emrin Rocky: Është përsëri e pazakontë

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës