FOTO | Njoftimi i parë i Kate Middleton pas një pauze të gjatë: Princesha ka postuar një foto në një ditë të veçantë

Kate Middleton / Foto: BACKGRID / Backgrid UK / Profimedia

Me urdhër të Pallati Kensington në Instagram është publikuar fotografia OD Djali më i vogël i Kate Middleton dhe Princit William, Princi Louis, me rastin e tij ditëlindjen e gjashtë. Fotoja është bërë nga ai nënë.

Në foto shihet një princ Louis i buzëqeshur, i cili sot mbush 6 vjec.

“Gëzuar ditëlindjen e gjashtë, Princ Louis. Ju falënderoj të gjithëve për urimet e mira”, thuhet në përshkrimin e fotos.

Princi Louis / Foto: Printscreen/Instagram/Pallati Kensington

Kjo është dalja e parë publike e Princeshës së Uellsit pas një kohe të gjatë që kur ajo u tërhoq nga jeta publike pas njoftimit se vuante nga kanceri. Fotoja e princit të ri është realizuar nga Kate, e cila ka fotografuar shumë herë më parë portrete fëmijësh.

Sipas shkrimit të “Sky News”, fotoja është realizuar ditët e fundit në Windsor.

Mediat raportojnë se Princi William dhe Princesha Kate publikuan foton për të falënderuar të gjithë ata që u dërguan urime dhe në të njëjtën kohë për të mbrojtur privatësinë e tyre.

Muajt ​​e fundit kanë qenë sfidues për familjen që kur Kate njoftoi se vuante nga kanceri.

Edhe pse u fol se ajo ka të ngjarë të kthehet në detyrat mbretërore pas Pashkëve, kjo ende nuk ka ndodhur.

FOTO | Njoftimi i parë i Princit William që kur Kate Middleton zbuloi se ajo vuante nga kanceri

Kate Middleton dhe Princi William janë prekur nga mesazhet dashamirëse nga publiku pas diagnozës

Kate Middleton është rikthyer në rrjetet sociale: Princesha ndau një postim emocionues, i pari që kur zbuloi se kishte kancer

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës