FOTO | Princesha Charlene uroi burrin e saj për përvjetorin e martesës, njerëzit i shkruanin asaj: Është një makth

Foto: Profimedia

Princesha Charlene ka postuar një foto në Instagram me bashkëshortin e saj Alberti me rastin e përvjetorit të martesës.

“Gëzuar përvjetorin”, ka shkruar Charlene teksa ka pozuar me një fustan jeshil dhe ka mbajtur dorën e bashkëshortit të saj.

Kjo foto mblodhi 25.000 pëlqime dhe më shumë se 1.000 komente në më pak se një ditë. E duke gjykuar nga komentet, disa nga ndjekësit e saj janë ende të shqetësuar për gjendjen e princeshës.


"Uau, ata janë vërtet prekës?" Ajo martesë duhet të jetë një makth", "A jeni vërtet mirë?", "Shpresoj të jeni të lumtur dhe të shëndetshëm. Urime”, “Më vjen mirë që je kaq e fortë”, “E gjora ti”, “Kam një ndjenjë që ajo është e detyruar të shfaqet në publik me të”, janë disa nga komentet.

Për të kujtuar, princesha e kaloi pjesën më të madhe të vitit 2021 në Republikën e Afrikës së Jugut për shkak të një infeksioni të rëndë të veshit, hundës dhe fytit. Më pas ajo shkoi në një institucion psikiatrik në Zvicër për të vazhduar trajtimin dhe pushimin e saj. Këtë vit u konfirmua se princesha më në fund po kthehet në shtëpi te bashkëshorti dhe binjakët shtatë vjeçarë. Jacques и Gabriela.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Point De Vue (@pointdevue)


“Sot Charlene është sërish me ne dhe kjo është gjëja më e bukur që mund të kishte ndodhur. Na ka munguar shumë princesha”, tha Princi Albert me entuziazëm në një intervistë për Mbretërore Qendrore.

VIDEO | “Princesha më e trishtuar në botë” ka festuar 44 vjetorin e saj e vetme në një spital

Princesha Charlene nuk është parë në publik për ca kohë, dhe tani ajo as nuk është shfaqur në një ngjarje që nuk i mungon kurrë.

FOTO | “Kiss”: Princi Albert dhe Charlene nuk e bindën publikun për dashurinë e tyre

Video e ditës