FOTO | Prezantuesi i njohur Marko u bë baba i binjakëve: lindën Vanya dhe Veda

Marko Noveski me gruan e tij Cena / Foto: Arkivi Privat

Prezantuesja e njohur maqedonase e televizionit dhe radios Marko Noveski sot është bërë baba i binjakëve.

Gruaja e Markos, Çmim, sjellë në botë nje djale dhe nje vajze, dhe babai krenar është mburrur menjëherë në rrjetet sociale.

"Mirë se vini Vanya dhe Veda dhe faleminderit Cena që bëtë realitet ëndrrën time më të madhe. TË DUA", ka shkruar Marko në përshkrimin e fotos së binjakëve.

Marko u martua me të dashurën e tij Cena Plavevska në gusht të vitit 2021.

"Une jam martuar!" Të dua Plavevska dhe mezi pres të shoh se si do të zhvillohet historia jonë. Një falenderim i madh kumbarit Damjan për angazhimin e tij të parezervë për të gjithë dhe sigurisht plakës Sashka për logjistikën eksperte të këtij akti”, ka shkruar Marko në postim dhe ka shpërndarë disa foto nga momenti solemn.

FOTO | "Ai u hodh në tigan": Mikpritësi Marko Noveski u martua

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës