FOTO | Komediani i famshëm mbrëmë tronditi Hollywood-in me një figurë drastike më të hollë: Melissa McCarthy fjalë për fjalë u përgjysmua

Foto: Jordan Strauss / Editorial Shutterstock / Profimedia

Aktorja e Hollivudit Melissa McCarthy u shfaq mbrëmë Çmimet e Shoqatës së Producentëve të Los Anxhelosit, dhe publiku e befasoi me një ndryshim drastik, ajo praktikisht u përgjysmua!

Foto: Jordan Strauss / Editorial Shutterstock / Profimedia

I famshmi Komediani 53-vjeçar mbërriti në tapetin e kuq i shoqëruar nga ajo burri Ben Falcone, dhe çifti ishte i stiluar në mënyrë perfekte: aktori vendosi të përputhte ngjyrën e kostumit të tij me atë të gruas së tij. Aktorja, si zakonisht, ka buzëqeshur gjerësisht dhe vërtetë ka kohë që nuk dukej kaq mirë.

Gruaja e famshme amerikane ka vite që lufton me peshën e saj, dhe siç e ka pranuar edhe vetë, ka veshur pothuajse të gjitha përmasat e veshjeve që ekzistojnë – nga S deri në XXXL.

Foto: Jordan Strauss / Editorial Shutterstock / Profimedia

“Në një moment në të 20-at e mia isha në formë të shkëlqyer, por nuk e vlerësoja. Kam veshur madhësinë S dhe M, por më pas mendova se duhet të ishte XS ose XXS. Tani ndihem sikur kam dy fëmijë të mrekullueshëm dhe bashkëshortin më të mirë në planet, dhe gjithçka tjetër kërkon punë”, ka komentuar ajo, duke shtuar se e ka pranuar veten dhe peshën e saj në të 30-tat dhe se edhe i shoqi e ka ndihmuar. shumë për t'u ndjerë rehat në lëkurën e tij.

“Ai është gjithmonë plot dashuri, i sjellshëm dhe i mirë. Ai është gjithashtu qesharak dhe për të qenë i sinqertë, personi më i çuditshëm që njoh”, tha ajo.

Foto: PacificCoastNews / Lajme për bregdetin e Paqësorit / Profimedia

Melissa ka treguar se ka humbur mbi 35 kilogramë, por nuk ka specifikuar se si ia ka dalë. Dhe ndërsa në të kaluarën ajo ndoqi një dietë të bazuar në marrjen e lartë të proteinave dhe stërvitjet intensive në palestër, ajo nuk përmendi se si humbi peshën, por përkundrazi ia atribuoi një pjesë të meritave për humbjen dhe ruajtjen e peshës së saj aktuale faktit që ajo ndaloi. shqetësuese. Meqë ra fjala, ajo ishte rreth 125 kilogramë para se të fillonte të punonte për figurën e saj të re.

“Më në fund i thashë vetes: O Zot, mos u shqetëso për këtë. Dhe kjo mund të jetë gjëja më e mirë që kam bërë ndonjëherë”, komentoi ajo dhe pranoi se ende pret që pesha e saj të luhatet në të ardhmen.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës