FOTO | Duke shijuar sërish dashurinë: Tamara ka ndarë një foto me partnerin e ri

Foto: Instagram/Tamara Todevska

Pas ndarjes nga partneri i saj prej shumë vitesh Aleksandar Dimitrovski - Macja, këngëtarja maqedonase Tamara Todevska ai e shijon sërish dashurinë.

flasim për "Revistën e grave", këngëtarja tregoi se i dha një shans një personi të ri në jetën e saj.

“Unë gjithmonë i jap dashurisë një shans. Pavarësisht se sa klishe tingëllon, ne nuk mund të jetojmë pa dashuri. Dhe këtu kam parasysh dashurinë për familjen, punën, miqtë, si dhe dashurinë për partnerin, sigurisht. Nuk ka rregulla. Dashuria nuk është kalendari im i koncerteve dhe koncerteve të planifikuara, kështu që unë mund t'ua adaptoj atyre. Ndodh. Pa pyetur, pa planifikuar. Prandaj është e bukur dhe punëtore”, ka thënë ajo për “Revista Femrash”.

Ndonëse nuk ka treguar se kush është, sipas postimeve në profilet e saj në rrjetet sociale, mund të konstatohet se është Luka Radoviq, arkitekt dhe projektues nga Shkupi.

Ditën e djeshme këngëtarja ka publikuar një foto të re me të zgjedhurin e saj, në të cilën e puth në faqe, ndërsa në Instagramin e saj ka shtuar këngën “Kiss of Life” të këngëtares britanike. Hije.

FOTO | Tamara Todevska mbush 38 vjeç: Tiana e uroi ditëlindjen me foto të përbashkëta

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës