FOTO | 'A do të martohet përsëri?': Jennifer Aniston u shfaq me një unazë të madhe diamanti në dorë dhe ndezi thashethemet për fejesë

Foto: EPA-EFE / CAROLINE BREHMAN

Aktorja Amerikane Jennifer Aniston 55-vjeçarja ndezi thashethemet për një fejesë të mundshme pasi u shfaq në SAG Awards të këtij viti me një unazë të madhe diamanti në dorën e majtë. Meqë ra fjala, aktorja 55-vjeçare u nominua për rolin co "Shfaqja e mëngjesit", por çmimi shkoi për Elizabeth Debicky nga seriali "Kurora" ("Kurora").

Edhe Aniston doli në skenë me kolegun e saj Bradley Cooper për t'i dhënë çmimin e saj për arritje jetësore Barbra Streisand. Ajo ktheu kokën me një fustan të ngushtë argjendi me një dekolte të thellë dhe një të çarë deri në kofshë.

Foto: EPA-EFE / CAROLINE BREHMAN

Megjithatë, pjesa më e spikatur e look-ut të saj ishin bizhuteritë dhe unaza që ylli i “Friends” mbante në dorë tërhoqi të gjithë sytë. Statusi i saj i dashurisë nuk është i njohur për publikun pasi ajo nuk ka qenë e lidhur në mënyrë romantike me askënd në pesë vitet e fundit.

Foto: EPA

Kujtojmë, Jennifer Aniston ka dy martesa pas saj. Ajo u martua për herë të parë me Brad Pitt në vitin 2000, por çifti u divorcua në 2005 pasi u shfaqën thashethemet se aktori kishte një lidhje me yllin e tij nga filmi Z. dhe Zonja Smith. Angelina Jolie. Pas ca kohësh, Pitt dhe Jolie zyrtarizuan lidhjen e tyre dhe më pas u martuan.

Pas Pitt, Aniston u fejua me Justin Theroux në 2012 dhe u martua tre vjet më vonë, por u nda në 2018.

Më parë, ajo ishte në një lidhje me disa burra të tjerë të famshëm – Paul Rudd, Tate Donovan, Vince Vaughn и John Mayer.

Jennifer Aniston dhe Brad Pitt / Foto: EPA/DEBBIE VANSTORY

Pavarësisht lidhjeve të shumta që nuk patën një fund të lumtur, aktorja është optimiste se do ta gjejë sërish dashurinë në të 50-at.

“Jen beson se, përfundimisht, ajo do të takojë personin e duhur”, tha një burim për Us Weekly verën e kaluar.

Por burimi shtoi se nëse nuk e gjen më dashurinë, Aniston do të jetë mirë.

“Ajo nuk do të ‘kafshojë’ nëse nuk i ndodh asaj (dashurisë). Ajo po bën mirë vetë. Jennifer është e mrekullueshme. Ajo është e lumtur, e shëndetshme, ka një karrierë të plotë, ka familjen dhe miqtë e saj. “Ajo ka kaluar shumë, por ndihet e bekuar që po ecën përpara – si personalisht ashtu edhe profesionalisht”, shtoi burimi.

Në nëntor 2022, vetë Aniston pranoi se "do të donte të ishte përsëri në një lidhje", por gjithashtu shtoi se "nuk është e interesuar të martohet përsëri".

“Kurrë mos thuaj kurrë, por nuk kam ndonjë dëshirë të madhe për të ecur përsëri nëpër rresht”. i tha ajo Allure.

Jennifer Aniston
Jennifer Aniston në kopertinën e "Allure" / Foto: Instagram/"Allure"

Megjithatë, ajo pranoi se do të jetë ende e hapur ndaj dashurisë pasi të qenit beqare mund të jetë sfiduese ndonjëherë.

“Do të doja të isha në një lidhje”. Kush e di? Ka raste kur di të them me vete: 'Kam nevojë për mbështetje'. Do të ishte e mrekullueshme të kthehesh në shtëpi, të biesh në krahët e dikujt dhe t'i thuash: "Kjo ishte një ditë e vështirë", tha aktorja, por ajo sqaroi se nuk dëshiron të fillojë një lidhje të re derisa të punojë për veten dhe të kaluarën e saj. traumat.

"Kjo nuk do të ishte e drejtë." Nuk dua të kaloj në një shtëpi pa mure”, ka shtuar ajo.

Aniston shpjegoi gjithashtu se jeta e saj e dashurisë u ndikua negativisht nga divorci i hidhur i prindërve të saj. John Aniston dhe Nancy Dow. Ata u martuan në vitin 1965, u ndanë kur aktorja ishte vetëm nëntë vjeçe dhe u divorcuan në vitin 1980. Ajo pranoi se "përvojat e vështira të fëmijërisë" nuk e bënë të dëshpëruar të thoshte: "po".

Aktorja tha se tani është e fokusuar të mos sakrifikojë dëshirat e saj për të kënaqur një person tjetër.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës