FOTO | Porno ylli që meshkujt admironin u martua me një grua

Foto: Instagram/Jenna Jamieson

Ish-ylli i pornos Jenna Jameson janë martuar për herë të tretë - por herën e parë me një grua.

Jamieson, 49 vjeç, njoftoi se ishte martuar me të dashurën e tij, 40 vjeç Jesse Lawless, muajin e kaluar në Las Vegas.


Jamieson tha se "më në fund gjeti personin me të cilin duhej të ishte gjithmonë".

Jenna, e admiruar nga burrat anembanë botës, tha në vitin 2004 se ishte biseksuale dhe në një intervistë të vitit 2008 tha se ishte "100 për qind e drejtë". Megjithatë, në intervistën e saj të fundit për revistën People, ajo tha se pyeti veten pse ishte takuar ndonjëherë dhe u martua me burra në radhë të parë.

“Mendoj se është pak egoiste të thuash, por doja fëmijë”, tha Jamieson, i cili ka tre fëmijë. “Dhe tani që më në fund kam gjetur veten, pranoj gjithçka që ndjej thellë brenda dhe nuk e ndrydh më atë”.

Dy femrat u takuan pasi Jamison filloi ta ndiqte në TikTok dhe të komentonte videot e saj. Jessie, një parukiere dhe influencuese, nuk e njohu në fillim aktoren e famshme pornografike.

“Nuk e dija kush ishte ajo. Dhe më pas njerëzit më thanë se ishte Jenna Jamison”, tha Jessie.

Dasma u mbajt 23 maj vetëm disa të ftuar më parë në Las Vegas, dhe Jenna dhe Jesse po planifikojnë një martesë më të madhe pak më vonë.

Jamieson tha se ajo ka në plan të marrë mbiemrin e gruas së saj dhe tashmë po telefonon veten "e dashura e jess" në llogarinë e tij në Instagram.

Ish-ylli i pornos Jenna Jamieson ka mbetur pa lëvizur: Ajo është diagnostikuar me një sëmundje të rrallë autoimune

Diagnostikuar gabimisht, ende nuk mund të ngrihet nga shtrati: Aktorja pornografike Jenna Jamieson nuk ka sindromën Guillen-Barr

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës