FOTO | Pas ndarjes nga Pique, Shakira është fotografuar e buzëqeshur në shoqërinë e një mashkulli të pashëm

shakira
Shakira / Foto: Printscreen/ Instagram

Fotografi të reja të këngëtarit shakira ata shkuan nëpër botë në një çast, dhe mbi to mund të shihni se ajo është e lumtur dhe e përmbushur. Shakira ka shijuar shoqërinë e një sërfisti të ri në plazhin e Barcelonës.


Pak javë më parë, bota mësoi se futbollisti Gerard Pike dhe këngëtarja Shakira po ndahen pas një lidhjeje të gjatë 12-vjeçare në të cilën kishin dy djem Милан и Sasha. Më pas mediat spekuluan se cila ishte arsyeja e vërtetë e ndarjes dhe më e përmendura ishte pabesia e Pique-s dhe lidhjet me vajza të ndryshme.

Çifti nuk kanë dashur të komentojnë të gjitha këto akuza dhe kanë vendosur ta kalojnë këtë krizë familjare me dinjitet dhe qetësi, më së shumti për hir të djemve të tyre.

Këngëtarja kolumbiane tashmë disa herë e ka bërë të qartë se nuk ka ndërmend të vuajë në sy të publikut.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Shakira (@shakira)


Ndërkohë, ajo është fotografuar me ish-partnerin e saj tashmë Pique në Pragë, ku kanë shkuar për të mbështetur djalin e tyre në një ndeshje futbolli.

Ajo u soll në mënyrë identike në plazhin e Barcelonës, ku paparacët e fotografuan nën shoqërinë e një sërfisti të ri, të pashëm, i cili i dha mësime sërfit këngëtares.

Pasi kaluan disa kohë në det, atyre iu bashkua tetëvjeçari Sasha, djali i Shakirës dhe Piques, i cili gjithashtu u përpoq të shfletonte dallgët.

Këngëtarja e famshme 45-vjeçare thjesht nuk mund ta fshihte lumturinë dhe gëzimin e saj në shoqërinë e burrit misterioz.

Shakira dhe Pique ndahen: Futbollisti e tradhtoi dhe u largua nga shtëpia?

Shakira zbulon se ajo "nuk është kurrë e kënaqur me këngët e saj"

Shakira lindi dy fëmijë për futbollistin e famshëm, por ajo nuk dëshiron të martohet me të

Video e ditës