FOTO | E dashura e re e Dicaprios është gjimnaziste: Eden është 29 vjet më i ri se sharmeri hollivudian

Foto: Printscreen Twitter

Aktori dhe regjisori amerikan Leonardo DiCaprio (48) së fundmi ka marrë pjesë në festën private të modeles Ebony Riley në Los Angeles dhe shoqërohej nga një vajzë misterioze, emri i së cilës tashmë është i njohur për publikun e gjerë.

Mirëpo emri i vajzës nuk është temë e nxehtë në rrjetet sociale, por mosha e saj. Aktori arrin të tërheqë gjithmonë vëmendjen e publikut me lidhjet e tij të dashurisë dhe është shfaqur në shumë faqe të para të tabloideve botërore.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Eden Polani (@edenpolanii)


Sipas mediave botërore, joshësi hollivudian dyshohet se është në një lidhje me modelen Një Polanyi, i cili është vetëm 19 vjeç, shkruan '"Daily Mail".

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Eden Polani (@edenpolanii)


Modelja është me origjinë nga Izraeli, njësoj si ish e dashura e DiCaprios. Bar Rafaeli (37). Nuk dihet se si janë njohur aktori dhe Eden, por në festë u kuptua se mes tyre kishte diçka.

"Lëreni atë", "A nuk e dini historinë e tij të marrëdhënieve të dashurisë?" Ai do të të lërë kur të bësh 25 vjeç”, “Ai është shumë i vjetër për ty”, janë vetëm disa nga komentet që kanë dalë në rrjetet sociale nën postimet e Edenit.

Pas përfundimit të lidhjes së tij të fundit të gjatë me Camilla MoroneDiCaprio u bë kryefjala e rrjeteve sociale pasi u nda me modelen pasi ajo festoi ditëlindjen e saj të 25-të. Marrëdhëniet e dashurisë së Leonardos deri tani janë kryesisht me vajza që janë më të reja se 25 vjeç.

FOTO | Dikaprio “kapur” me të dashurën e re: A është më e re se 25 vjeç?

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës