FOTO | None Nedelkovska kënaqet me atë që bën: "12 vjet duke punuar në anije turistike"

Nona Nedelkovska / Foto: Instagram / nona.nedelkovska

Asnjë Nedelkovska fitoi zemrat e publikut maqedonas tashmë gjatë paraqitjes së saj në emisionin për talentet e reja muzikore "Idol". Ndonëse prej vitesh nuk është aktive muzikore, ajo është aktuale në rrjetet sociale.

Për të jeta është një udhëtim dhe duke qenë se punon në një anije që lundron vazhdimisht drejt destinacioneve ekzotike, None ka 12 vjet që fjalë për fjalë "shëtit botën". Të gjitha bukuroshet janë në majë të gishtave dhe ka mundësi të takohet me njerëz nga kultura të ndryshme.

Ajo poston rregullisht foto nga vizitat e saj në vendet ku shkon. Tani, ajo ka ndarë një selfie duke u mburrur se po shënon 12 vjet duke punuar në anijet turistike.

"Prill. 12 vite duke punuar në anije turistike”, ka shkruar ajo krahas fotos.

Foto: Instagram / nona.nedelkovska

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës