FOTO | None Nedelkovska "shkel" në Kubë: Në kohët e vjetër nëpër Havanë, shijon pa të meta

None Nedelkovska / Instagram
None Nedelkovska / Instagram

Për disa njerëz, vera është një kohë konstante e vitit. Kështu ndodh edhe me këngëtaren tonë të estradës, e cila kohë më parë u largua për të punuar në një anije, por udhëtimet e saj janë gjithmonë luksoze, plot me destinacione ekzotike.

Asnjë Nedelkovska nderoi ndjekësit dhe fansat e tij në Instagram me një tjetër seri fotosh, këtë herë nga Havana e bukur e Kubës.

Në foto, None kënaqet duke hipur në një old timer të bukur të kuq, Chevrolet Impala dhe në postim ka shkruar:

"Në vitet 1960, unë po ngiste Chevrolet Impala-n time."

Në njërën prej fotove, None ka treguar se shijon puro të njohura kubane, duke pozuar para timonit.

 

None Nedelkovska / Instagram
None Nedelkovska / Instagram

Komentet poshtë postimit janë pozitive dhe shumë prej tyre kanë lënë emocione zemrash.

"Kënaqu", "Edhe unë do të isha atje tani dhe do të ndezja një puro", "Asnjë, furgoni i purove Chevrolet + është i duhuri për ty"

Përveç Havanës së Kubës, None pak ditë më parë po shijonte plazhet e Xhamajkës. Ajo ka shpërndarë foto nga atje, me rroba banje seksi, duke bërë banjo dielli e shkujdesur.

FOTO | None Nedelkovska e shijon jetën: Ajo pi një koktej nën një palmë, bie borë

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës