FOTO | Nina Badrić mbushi 50 vjeç: Këngëtarja shkëlqeu me fustanin e ditëlindjes para 140 të ftuarve

Foto: Instagram

Këngëtarja kroate Nina Badri. dje ai festoi 50-vjetorin e tij jubilar, me rastin e të cilit organizoi një festë spektakolare në një restorant të famshëm të Zagrebit.


Zeshkanja bukuroshe ftoi në ditëlindjen e saj rreth 140 të ftuar, mes të cilëve edhe shumë fytyra të njohura, ndërsa të ftuarit i priti një atmosferë romantike me një prekje mesdhetare falë dekorimit të veçantë me gjelbërim, livando dhe pjata të mbushura me limon. Dhe e gjithë kjo me ushqim dhe muzikë të mirë.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i ndarë nga Gloria.hr (@ gloria.hr)


Dhe Nina me të vërtetë shkëlqeu dhe dëshmoi edhe një herë se me të drejtë mban pseudonimin e “Monica Bellucci kroate”. Këngëtarja i ka veshur vitet me stil njësoj si aktorja italiane dhe i ka qëndruar besnike vetes dhe nuk ka arritur në korrigjime estetike. Kjo është arsyeja pse ajo cilësohet shpesh si femra natyrale më e bukur në skenën ballkanike.

Për festën e ditëlindjes Badric zgjodhi një fustan të bardhë perfekt me firmën e stilistit serb Mihan Momosa dhe është një krijim i shkurtër që ndjek vijën e trupit dhe mbi të cilin është qepur një lule tyli shumë e madhe.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

një postim i shpërndarë nga

Nina e plotësoi edicionin e modës me një gjerdan vezullues choker dhe pantofla moderne në taka të larta të bëra nga plastika PVC.

FOTO + VIDEO | Nina Badri po plaket në mënyrë retroaktive: Kush do ta kishte menduar se ajo ishte 49 vjeç?

FOTO + VIDEO | Nina Badri po plaket në mënyrë retroaktive: Kush do ta kishte menduar se ajo ishte 49 vjeç?

FOTO + VIDEO | Parajsa në Tokë: Nina Badriva shijon Maldivet

 

Video e ditës