FOTO | "Unë kurrë nuk do të shkoj përtej krenarisë sime": Lila dërgoi një mesazh të fortë dhe ngjyrosi flokët e saj të zeza

Foto: Printscreen / Instagram

Prezantuesja dhe influencuesja e famshme ndan fotografi dhe video interesante në llogarinë e saj në Instagram çdo ditë. Ditët e kaluara në plazh dhe rrobat e banjës kanë përfunduar për Lilën e cila e shfrytëzoi maksimalisht këtë verë.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Lila (@lilafilipovska)

Ushqimi, destinacionet e bukura dhe kombinimet e modës, profili i Lilës në Instagram është si një kartolinë.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Lila (@lilafilipovska)

Këtë herë Lila na befasoi duke ndryshuar flokët. Bjondja Lila është përsëri e zezë pas një kohe të gjatë. Ngjyra e re e flokëve përshtatet në mënyrë të përkryer me ngjyrën prej bronzi.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Lila (@lilafilipovska)


- Aty shkruhet "Ju uroj gjithë të mirat". Dhe e di që nuk do të shkoj kurrë përtej krenarisë sime, qëndron në përshkrimin e fotografisë së Lilës, frymëzuar nga tekstet e një kënge të famshme nga këngëtari, producenti dhe kompozitori popullor serb Zeljko Joksimovic, 'Flokë të zeza".

Si ju pëlqen Lila si një kokë e zezë?

FOTO | Dashuria më e madhe e Lilës sot feston ditëlindjen: Të më mbajë, mbrojë, shikojë dhe përkëdhelë për një kohë të gjatë…

Video e ditës