FOTO | Ajo nuk ka veshur kurrë një fustan kaq të shkurtër: Mbretëresha Letizia me një fund mini

Profimedia
Foto: Profimedia

Shumë e konsiderojnë atë si mbretëreshën e stilit, pasi ajo është një frymëzim i modës për gratë në mbarë botën me veshjen e saj të matur.

Foto: Profimedia

Mbretëresha Letizia e Spanjës zgjodhi një fustan ultra të shkurtër për një shëtitje gjatë një pushimi familjar në Palma de Mallorca.

Foto: Profimedia

Për shëtitjen e rastësishme me vajzat dhe vjehrrën, Leticia zgjodhi një fustan mini, të rrjedhshëm në një model interesant të bardhë-rozë. Mbretëresha e plotësoi në mënyrë perfekte pamjen me
sandale me platformë rozë dhe një çantë e vogël në një dizajn të ngjashëm me fustanin.

Mëngjesi si mbretëresha e Spanjës: Letizia i përmbahet rregullave të Dr. Nicolas Perricone

Video e ditës