FOTO | Ne me pallto dhe Lila me rroba banje: Ku dhe me kë e kalon verën e saj prezantuesja jonë e famshme në mes të nëntorit?

Foto: Printscreen / Instagram

Prezantuesja dhe influencuesi ynë i famshëm kënaqet me Fujairah ose siç thotë ajo: “Në një nga shtatë emiratet, të vendosura në Gjirin e Omanit, një orë e gjysmë larg nga Emiratet më të njohura të Dubait. Ajo që e dallon Fujairah nga emiratet e tjera janë plazhet me rërë dhe deti i bukur, klima e shkëlqyer (jo aq e nxehtë e padurueshme) sepse ka male dhe bimësi të bukur. Kohët e fundit është kthyer në një destinacion kryesor turistik për pushimet verore në një nga resortet luksoze, pushime për të gjithë familjen, për të rinjtë dhe të gjithë ata që duan të shijojnë një pushim të vërtetë sidomos në periudhën kur është dimër, ndaj duan të arratisje në rajonet e ngrohta..

Ndërsa ne gjuajmë për shenjat e fundit të diellit të ftohtë të nëntorit, Lila i kalon këto ditë me rroba banje.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Lila (@lilafilipovska)


- Avantazhi i pikave të tilla të nxehta si Dubai dhe emiratet e tjera është se është ende shumë nxehtë, kështu që mund të ketë një banjë natën… dhe këto gota janë këtu për "përshtypje artistike", madje edhe nëse fansat nga Dubai nuk më njohin. Kaq shumë tani për tani, dhe nesër më presin udhëtime të reja… Kam shumë gjëra të tjera për t'ju paraqitur, qëndron në përshkrimin e një fotoje në të cilën prezantuesja duket e papërmbajtshme me një rroba banje ngjyrë vjollce.

Foto: Printscreen / Instagram

Që kënaqësia të jetë e plotë, moderatorja ndodhet në shoqërinë e zonjave bukuroshe me të cilat kënaqet dhe argëtohet plotësisht. Thjesht, vera për Lilën nuk ka fund!

Video e ditës