FOTO | E parezistueshme: Hailey Bieber ka pozuar për Victoria's Secret në shtëpinë e saj

Foto: Instagram

Modeli Haley Bieber në Instagramin e tij - Prifil ka shpërndarë foto nga një xhirim për markën prestigjioze Victoria's Secret. Interesant është fakti se fotot janë realizuar në shtëpinë e saj, siç ka theksuar në përshkrimin e postimit kjo bukuroshe njëzet e pesë vjeçare.


Aktualisht një nga modelet më të paguara të ditës së sotme ka pozuar me të brendshme tërheqëse dhe rroba banje dhe nuk ka hezituar t'i tregojë ato në mënyrën më të mirë.


Një rol të rëndësishëm luajti edhe drita natyrale në shtëpi, por edhe aftësitë e saj modeluese për të reklamuar siç duhet setin e papërmbajtshëm të një marke të famshme të modës me dantella jeshile, sytjena lejla, bikini dhe gjithçka në një ambient shtëpie.

Video e ditës