FOTO | Ish-seks simboli i habitur me një pamje natyrale, shumë nuk e njohën

Pamela Anderson / Foto: Instagram/Pamela Anderson

Seks simboli i viteve nëntëdhjetë të shekullit të kaluar, Pamela Anderson (56) tërhoqi të gjithë sytë në Javën e Modës në Paris, kur në prezantimin e koleksionit të stilistit francez Isabel Marant u shfaq me grim minimal në fytyrë.

Me flokët e saj biondë të rrjedhur, një buzëqeshje të madhe në fytyrë dhe vetulla shumë të holla, ish-ylli i Baywatch doli me një fustan midi të verdhë të ndezur pa mëngë.


Ajo kishte buzëkuq rozë në buzë, dhe vetëm skuqje pjeshke në faqet e saj. E vetmja gjë që binte në sy në pamjen e saj ishin thonjtë e kuq.

Anderson, e cila ka zbukuruar kopertinat e revistës Playboy për meshkuj në të kaluarën, tani lë të shkëlqejë bukuria e saj natyrale.

“Ky është një kapitull i ri në jetën time. “E kuptova që edhe për bukuri natyrale më duhen dy orë para pasqyrës”, tha më herët aktorja.

Para dhe pas 30 vitesh: Pamela vesh rroba banje të kuqe 'Baywatch'

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës