FOTO | Naomi vodhi psherëtimat e Khanit: Një fustan i mrekullueshëm me një dekolte të thellë

Naomi Campbell
Naomi Campbell / Foto: EPA-EFE

Naomi Campbell u shfaq në premierën e filmit "Vendimi për t'u larguar" më Festivali i Filmit në Kanë dhe tërhoqi vëmendjen e të pranishmëve me pamjen e tij.

naomi campbell
Naomi Campbell / Foto: EPA-EFE / GUILLAUME HORCAJUELO

Naomi zgjodhi një stil shumë të pazakontë që tërhoqi shumë vëmendje. Ajo kishte veshur një fustan mjaft tërheqës që mezi ia mbulonte gjoksin, por për një modele me eksperiencë dekadash, veshja e kësaj pjese “të rrezikshme” nuk ishte problem.

Naomi Campbell
Naomi Campbell / Foto: EPA-EFE / GUILLAUME HORCAJUELO

Krijimi i zi me firmën e "Valentino" përbëhet nga një top me një dekolte të thellë me një hapje anash, shalle në shpatulla dhe një fund luksoz me pupla. I gjithë fustani është i mbuluar me detaje të vogla që japin një efekt dramatik shtesë.

Naomi Campbell
Naomi Campbell / Foto: EPA-EFE / GUILLAUME HORCAJUELO

Stilingun e ka mbushur me bizhuteri të shtrenjta me shkëlqim dhe Naomi, e cila dy ditë më parë mbushi 52 vjeç, duket më mirë se kurrë.

Video e ditës