FOTO | Të veshurit më mirë dhe më keq në Grammy: Një dekolte dhe një çarje që shkakton dhimbje koke

Foto: EPA-EFE / CAROLINE BREHMAN

Një nga divat më të mëdha të muzikës ishte titullar i yjeve të veshur më mirë në çmimet Grammy 2023 në Los Angeles – me Taylor Swift, Beyonce, Adele dhe Jennifer Lopez, i cili mahniti në tapetin e kuq.

Beyonce Grammy
Beyoncé / Foto: Rob Latour / Editoriali Shutterstock / Profimedia

Taylor udhëhoqi rrugën për yjet e veshur më mirë, në një krijim seksi blu dhe argjend nga Roberto Cavalli.


Beyonce ajo shfaqi kthesat e saj me një fustan të shkëlqyeshëm, ngjyrë argjendi dhe krem ​​pa rripa Gucci, të kombinuar me doreza, ndërsa Adele zgjodhi një fustan kadife ngjyrë burgundy Louis Vuitton.

Adele Grammy
Adele / Foto: Rob Latour / Editoriali Shutterstock / Profimedia

Jay Lo E veshur me një fustan Gucci blu të kaltër me detaje argjendi dhe mëngë me thekë, ajo solli glamurin në tapetin e kuq.

Jennifer Lopez Grammy
Jennifer Lopez / Foto: Rob Latour / Shutterstock Editorial / Profimedia

Ndërsa këta yje shkëlqenin në tapetin e kuq, kishte nga ata që dështuan me zgjedhjet e tyre të modës – Shania Twain, Grand Winner Harry Styles, Sam Smith, Camila Cabello, Beba Reja...

Harry Styles Grammy
Harry Styles / Foto: EPA-EFE/CAROLINE BREHMAN
Baby Rexha Grammy
Bebe Rexha / Foto: EPA-EFE/CAROLINE BREHMAN
Kim Petras dhe Sam Smith Grammy
Kim Petras dhe Sam Smith / Foto: EPA-EFE/CAROLINE BREHMAN
Camila Cabello Grammy
Camila Cabello / Foto: EPA-EFE/CAROLINE BREHMAN
Lizo Grammy
Liso / Foto: EPA-EFE/CAROLINE BREHMAN
Doja Kat Grammy
Doja Kat / Foto: EPA-EFE/CAROLINE BREHMAN
Nicki Minaj Grammy
Nicki Minaj / Foto: EPA-EFE/CAROLINE BREHMAN

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës