FOTO | Skandalet nuk kanë fund: Bianca Censori shëtit nëpër Disneyland me trup dhe këmbëzbathur

Kanye West dhe Bianca Censori / Foto: GAMR KHROME / BACKGRID / BACKGRID USA / PROFIMEDIA

Reperi dhe stilisti kontrovers Kanye West dhe gruan e tij Bianca Censori e vizitoi Disneyland dhe ishte thuajse e pamundur të mos nxiste një ortek të ri kritikash për stilin e tyre ose, siç do të thoshin disa, shijen e tyre të keqe në modë. Publikimi i saj i modës tërhoqi vëmendjen më të madhe – veçanërisht fakti që ajo ecte "zbathur" edhe pse shumë venë re një detaj të pazakontë në këmbët e saj – të ngjashme "gjysmë çorape" me gishta të hapur.

Kanye West ishte shumë më i veshur “rastësisht” se bashkëshortja e tij Bianca Censori dhe nuk është i panjohur për të bërë një kontrast të tillë. Publikimi i saj i modës është jashtëzakonisht i pazakontë - si një trup dhe pëlhurë që është ngjitur mbi të.

 

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga TMZ (@tmz_tv)


"Të ecësh zbathur në Disneyland është çmenduri", "Nëse ndonjëri prej nesh do të vinte në Disneyland i veshur kështu, do të na nxirrnin jashtë", "Disneyland është një vend grumbullimi familjar dhe këmbët zbathur dhe stilet "gjysmë të zhveshur" nuk janë të përshtatshme" “Shumë të vrazhdë”, ata i kritikojnë në Instagram, ku theksojnë se Kanye West dhe Bianca janë në kërkim të vëmendjes.

Thonë gjithashtu se është e vrazhdë “të ecësh nëpër Disneyland pa këpucë”, por ka nga ata që shqetësohen për Biankën dhe thonë se ajo mund të lëndohet. West është kritikuar për veshjen e këpucëve, por sigurisht nuk është hera e parë që barra kryesore ka qenë mbi Biankën.

Shumë mendojnë se ai e përcakton tërësisht stilin e veshjes apo zhveshjes së saj në publik, këtë mendim e ndajnë familjarët dhe miqtë e saj, por duhet thënë se Bianca ka punuar më parë në markën e tij të modës në një pozicion të spikatur.

“Këpucët e çuditshme” të Bianca Censorit vazhdojnë të komentohen në Instagram, ku ka shumë njerëz që e mbështesin atë dhe West.

FOTO | Gruaja e Kanye West gjysmë e zhveshur në darkë: Ajo kishte veshur vetëm një sytjena dhe geta, dhe mbuloi zonën e saj intime me çantën e saj

FOTO | Gruaja e Kanye sërish gjysmë e zhveshur: Reperi hoqi getat për të treguar të pasmet

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës