FOTO | Cila i shkon më shumë asaj? Nicole Kidman, Kim Kardashian dhe Jelena Karleusha veshin hitin e modës të sezonit

Foto: Instagram/Profimedia

Aktorja Nicole Kidman (55) ka habitur me stilin e pazakontë teksa po largohej nga shtëpia e modës "Balenciaga" veshur me një maskë të zezë të çuditshme për sytë gjatë Javës së Modës në Paris të martën.

Aktorja dukej ‘aliene’ teksa mbante maskën e zezë të syve në formë harku, e veshur me trup të zi dhe xhinse casual me bel të lartë.

Nicole i ka habitur të gjithë me këtë stil, duke pasur parasysh se njerëzit janë mësuar ta shohin në edicione elegante dhe të sofistikuara.

Foto: Profimedia

Të njëjtat syze të pazakonta mbante edhe ylli Kim Kardashian një vit më parë, ndërsa kishte veshur një ansambël të zi nga koka te këmbët.

Që prej publikimit të këtyre fotove, interneti po “digjet” se kujt i rrinë më mirë këto syze dhe cili prej këtyre dy yjeve i ka mbajtur më mirë.

Foto: Profimedia

“Ky është tërësisht stil Kim Kardashian”, “Hmm, nuk e di, në fund të fundit Kim i ka veshur e para...”, “Pse dikush do të donte të kopjonte një yll?”, janë vetëm disa nga komentet.

Natyrisht, këto syze të pazakonta janë një hit në mesin e të famshëmve. As këngëtarja serbe nuk i ka rezistuar dot Jelena Karleuшаa, e cila këto ditë publikon foto në profilin e saj në Instagram në të cilat mban një bikini në miniaturë ngjyrë argjendi dhe syze të ngjashme, pra është një mbrojtëse pasqyre argjendi me firmën e Alexander McQueen.

 

Video e ditës