FOTO | “Dashuria ime, jeta ime…”: Aktorja kontroverse ka përfunduar dhe ka treguar unazën e madhe!

Foto: Instagram

Aktorja Lindsay Lohan (35) ka postuar një seri fotosh plot dashuri në llogarinë e saj në Instagram, me një unazë me një gur të madh në plan të parë, ndaj lajmin e bukur të fejesës e ka ndarë me 9,7 milionë ndjekësit e saj. Lindsay dhe Bader Shamas janë në një lidhje prej dy vitesh.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Lindsay Lohan (@lindsaylohan)

“Dashuria ime, jeta ime, e ardhmja ime”, ka shkruar Lindsay me foto që përjashtojnë mundësinë e komentit.

– Lidhja e tyre është e fortë dhe zgjat rreth dy vjet. Ai është i duhuri për të dhe nuk punon në industrinë e argëtimit. Ai është menaxher i fondeve për njerëzit e pasur - zbuloi një burim për Dielli.

Burimi ka treguar gjithashtu se është vetëm çështje kohe që çifti i lumtur të martohet.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Lindsay Lohan (@lindsaylohan)


Lindsay aktualisht jeton në Dubai dhe pas një kohe të gjatë pranoi një rol të ri që do të thotë shumë për të. Aktorja dhe këngëtarja është kthyer në Shtetet e Bashkuara për të xhiruar një film të ri për Krishtlindje në Netflix dhe do të mishërojë trashëgimtaren e llastuar të hotelit.

“U ktheva aktrimit dhe nuk mund të isha më e lumtur”, ka shkruar ajo krahas fotos së vendosur.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Lindsay Lohan (@lindsaylohan)

Video e ditës