FOTO | “Është e imja, e mora”: Emra nga “Prespav” u martua

Foto: Instagram

Aktorja Emra Kurtishova të cilin publiku e takoi dhe e donte si Isaura nga seriali "Kam fjetur" u martua me partnerin dhe kolegun e saj, Petar Stojanov.

Ajo përmes një postimi në Instagram ka ndarë gëzimin e saj dhe është mburrur se është martuar me aktorin Stojanov.

Foto: Instagram/ emra.kurtishova

“Është e imja, e kam marrë”, ka shkruar Emra nën foton e dasmës.

Foto: Instagram/ stojanovp

Fjala vjen, nga fundi i vitit të kaluar, Petari i propozoi të zgjedhurit të tij, Emrës. Çifti është në një lidhje prej disa vitesh. Të dy punojnë si aktorë në "Teatri për fëmijë dhe të rinj" në Shkup.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës