FOTO | Mila Kunis shkëlqen në premierën e filmit "Luckiest Girl Alive"

Foto: Printscreen - Instagram

Gruaja më e famshme ukrainase në Hollywood erdhi në premierë pa burrin e saj Ashton Kutcher. Filmi, Vajza më me fat, është një adaptim i librit me të njëjtin emër nga Xhesika Knoll nga viti 2015, dhe filmi do të shfaqet premierë në Netflix më 7 tetor.Mila Kunis
dukej sensacionale në premierën e filmit të saj më me fat të gjallë të mbajtur në Nju Jork më 29 shtator. Aktorja kishte veshur një mini fustan të zi të shkurtër si xhaketë, me material pelushi rreth belit dhe çizme me taka të larta në material të ngjashëm. Flokët e zeza të valëzuara ishin lëshuar rreth shpatullave dhe sytë e saj të gjelbër i theksonin me grim.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Mila Kunis (@kunismilaonline)

Në film, Mila e luan atë Eni Fanelli, një grua që jeton në Nju Jork, e cila duket se i ka të gjitha, por është e përhumbur nga një ngjarje tragjike nga e kaluara e saj. Kjo e kaluar kërcënon të shkatërrojë gjithçka që Annie ka arritur në jetë kur i kërkohet të marrë pjesë në xhirimet e një dokumentari në ish-shkollën e saj të mesme. Ata gjithashtu luajnë në film Finn Wittrock, Connie Britton, Scott McNair и Jennifer Beals.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Mila Kunis (@kunismilaonline)


Krahas “The Happiest Girl Alive”, Mila mori një rol edhe në serialin “That 90’s Show”, i cili bazohet në serialin në të cilin ajo luajti, “That 70’s Show”. Mila dhe Ashton u takuan në xhirimet e atij seriali komedi në vitet '90, megjithëse u takuan, më pas u martuan vetëm një vit më vonë, në korrik 2015. Mila dhe Ashton kanë një vajzë Wyatt (7) dhe një djalë Dimitri (5).

 

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës