FOTO | Mia Begovi në i ka gëzuar të gjithë: Vitet nuk i bëjnë asgjë!

Mia Begovic / Instagram
Mia Begovic / Instagram

Diva e aktrimit, Mia Begoviq në të gjitha rastet kudo që shfaqet rrezaton me stilin dhe karizmën e saj, por privatisht dëshiron të pushojë edhe nga grimi dhe veshjet magjepsëse.

Pak ditë më parë, aktorja kroate vendosi të tregojë se si duket në një edicion natyral në profilin e saj në Instagram dhe fotoja që ka shpërndarë pak ditë pas ditëlindjes së 59-të ka shkaktuar një ortek komentesh pozitive për aktoren.

Ajo ka shkruar në foton me ngjyrën e saj të flokëve bakri të lëshuar në mënyrë luksoze:

“Së pari në vitet gjashtëdhjetë. Pa grim, pa mbushës, filtra dhe botox "

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Mia Begovic (@begovicmia)

Nuk munguan as komplimente nga ndjekësit, miqtë dhe fansat e saj:

"E bukur"

"Bukuria që buron nga brenda, rrezaton"

"Çdo nder, le të zgjasë"

"Ti je vërtet i veçantë"

 

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Mia Begovic (@begovicmia)

Video e ditës