FOTO | Bukuroshja maqedonase Biljana Janevska ka festuar ditëlindjen e saj të 30-të

Foto: Instagram

Modelja Biljana Janevska këtë fundjavë ka festuar ditëlindjen e saj të 30-të. Për ditëlindjen jubilare, bukuroshja organizoi një festë magjepsëse në një vilë në Vodno.

Nisur nga fotot që ka postuar në profilin e saj në Instagram, Biljana atraktive po shijonte festën e ditëlindjes buzë pishinës, me tullumbace dhe katering.

Ndryshe, Janevska e përfaqësoi vendin tonë në konkursin për "Miss Model Turizmi në Botë", i cili në vitin 2021 u organizua nga Xhamajka. Janevska u zgjodh si shoqëruesja e parë e garës së bukurisë që u mbajt virtualisht dhe në të cilën bukuroshja maqedonase garoi në garë me 30 bukuroshe të tjera nga mbarë bota.

 

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës