FOTO | Dashuria në Kanë: Vincent Cassel u shfaq me një të dashur 30 vjet më të re në tapetin e kuq

Nara Baptista dhe Vincent Cassel në Festivalin e Filmit në Kanë / Foto: LOIC VENANCE / AFP / Profimedia

Vincent Cassel (57), një nga aktorët më të njohur francezë, u shfaq në premierën e filmit "Parthenope" ("Parthenope") në edicionin vjetor të Festivalit të Filmit në Kanë. Francezi simpatik ishte në humor të mirë dhe shoqëria i bënte e dashura Nara Baptista (27).

Çifti kanë pozuar të lumtur për fotografët e mbledhur, ndërsa në tapetin e kuq kanë shkëmbyer puthje, përqafime dhe prekje të buta.

Aktori u shfaq me një kostum blu me xhaketa të zeza dhe një këmishë të zezë dhe e kompletoi çështjen me këpucë dhe syze të lyera. Nga ana tjetër, bukuroshja Baptista për paraqitjen e saj në tapetin e kuq zgjodhi një fustan të thjeshtë por efektiv pa rripa që ndjek vijën e trupit. Modelja tërheqëse braziliane e kompletoi look-un me sandale të zeza prej lëkure të lyera dhe bizhuteri diamanti.

Nara Baptista dhe Vincent Cassel në Festivalin e Filmit në Kanë / Foto: Daniele Cifalŕ/NurPhoto/Shutters / Shutterstock Editorial / Profimedia

Kujtojmë se Kassel dhe 30 vjet më i ri Baptista u kapën për herë të parë së bashku në fund të vitit të kaluar në plazhin e Rio de Zhaneiros, por nuk dihet se kur filloi lidhja e tyre.

Francezi ka qenë i martuar më parë me modelen Tina Kunaki (27), dhe ata u divorcuan në prill të vitit 2023, vetëm pak muaj para se të bëhej e njohur romanca e tij me Baptistën. Është interesante se ky brazilian fizikisht i ngjan Kunaki-t në mënyrë të papërmbajtshme. Cassel dhe Kunaki kanë një vajzë - Amazonat (5).

Më parë, Cassel ishte i martuar me aktoren italiane Monica Bellucci (59). Ajo ka me vete dy vajza, 19-vjeçaren Virgjëresha dhe 13-vjeçar Leoni.

FOTO | Tregoi trupin e nxehtë me bikini: Vincent Cassel nuk ia heq dot sytë vajzës 29-vjeçare

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës