FOTO | Lila me të brendshme dantelle: Zonja e shtëpisë do t'ju shkaktojë “pagjumësi” me këto foto

Foto: Printscreen / Instagram

Edhe pse shumë kohë më parë Lila ishte drejtuese e një prej emisioneve argëtuese më të ndjekura, emisionit “Insomnia” të drejtuar nga kolegu i saj Krumislav (Mishkoko) Barzov, këtë herë do të mbetemi pa gjumë.

Prezantuesja dhe influencuesja jonë e famshme ndan fotografi dhe video interesante në llogarinë e saj në Instagram çdo ditë. Ushqimi, destinacionet e mrekullueshme, kombinimet e modës si dhe momente të mrekullueshme të kaluara me miqtë dhe familjen.

Ndjekësit e shumtë të Lilës kënaqen veçanërisht kur prezantuesja tregon disa nga koleksionet e këpucëve, veshjeve, kozmetikës se si është dekoruar shtëpia e saj si dhe video të shumta të mrekullueshme në të cilat ajo kënaqet duke luajtur me macen e saj Rangar.

Këtë herë moderatorja ka zbuluar “pak më shumë” për fansat e saj të shumtë. E shtrirë në divanin e shtëpisë së saj, zonja pozon me një set të brendshme luksoze të punuar me dantella luksoze…

 

Ndiqni tekstin e plotë dhe fotot KETU.
Burimi: Espresso.mk

Video e ditës