FOTO | Lila: Ajo që dua më shumë nga dasma është që ajo të mos jetë e imja

Foto: Printscreen - Instagram

Prezantuesja dhe influencuesja e njohur, Lila Stojanovska ndan çdo ditë foto dhe video interesante në llogarinë e tij në Instagram. Ushqime, destinacione të mrekullueshme, kombinime mode si dhe momente të mrekullueshme të kaluara me miqtë dhe familjen.

Për 11 sezone, Lila drejton kuizin “Gjithçka apo Diçka”, dhe fansat e saj të shumtë, përveç që e shikojnë në ekranin e vogël, shijojnë edhe postimet e saj të shpeshta në rrjetet sociale, duke u përpjekur të marrin të paktën pak ndjenjën e saj private. jeta.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Lila (@lilafilipovska)


Ditën e djeshme prezantuesja ka shpërndarë foto në profilin e saj në Instagram në të cilat pozon me një fustan elegant të zi që ndjek vijën e trupit të saj të zbukuruar me shumë detaje të arta. Shkak për këtë paraqitje ka qenë festa e dasmës së miqve të Lilës.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Lila (@lilafilipovska)

"Ajo që dua më shumë nga dasma është që ajo të mos jetë e imja!" Por unë dua të argëtohem dhe t'u uroj vetëm bukuri atyre që e bëjnë këtë. Dhe sigurisht të vishesh...”- ka shkruar prezantuesja në përshkrimin e fotove.

Lila njihet për sensin e saj të humorit dhe shpesh herë di të gëzojë ndjekësit e saj.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Lila (@lilafilipovska)

“Ti shkëlqen”, “Mbretëresha”, “Si gjithmonë e bukur” “Ti je super” – ishin vetëm disa nga komplimentet e shumta që prezantuesja mori nga fansat e saj.

Video e ditës