FOTO | Vera për Tianën nuk ka fund: Realisht, ne kurrë nuk kemi qenë një peshk më i mirë!

Foto: Instagram

Tijana Dapcevic po shijon pushimet e saj verore këtë vit, për një kohë mjaft të gjatë, duke ndryshuar disa destinacione. Këngëtarja pasi vizitoi Ohrin e bukur ku u shoqërua nga djali i saj Vuk, nëna dhe Brana si dhe miq të ngushtë nga Ohri, Dapçeviç këto ditë po shijon një destinacion të ri të panjohur.

Tiana postoi fotografi në llogarinë e saj në Instagram me bikini ku shihet se këngëtarja është në top formë. Në foto, Tiana shoqërohet nga një shoqe e cila gjithashtu duket e mrekullueshme.

- Realisht, ne nuk kemi qenë kurrë një peshk më i mirë, qëndron në përshkrimin e njoftimit të Tianës me të cilin i bëri të lumtur fansat e saj të shumtë.

Këngëtarja praktikoi një dietë me të cilën arriti të humbte më shumë peshë.

Tiana Ajo gjithashtu ndau përvojën e saj në lidhje me kilogramët e tepërt që fitoi gjatë shtatzënisë. Sipas tij, ajo ishte vazhdimisht e uritur dhe shpesh përdorte ushqime jo të shëndetshme.


Tiana zbuloi se kur ishte shtatzënë me djalin e saj Vuk, ajo shtoi 45 kilogramë dhe shtoi 115 kilogramë para se të lindte.

'Unë po mbaja fjalë për fjalë një person tjetër brenda meje. Nuk kisha qafë dhe duart e mia ishin si kofshët. Pastaj vendosa të bëj diçka në lidhje me të. Sidoqoftë, fillova të dobësohem vetëm kur kuptova se nuk kisha nevojë për ndonjë dietë, por të ndryshoja stilin e jetës. Ne gratë kemi një bllokim të pabesueshëm në kokë kur përmendet fjala dietë. Atëherë ne mendojmë vetëm për ushqimin dhe atë që do të hamë dhe atë që nuk duhet të hamë", Tha këngëtarja për" Hit Informer ", raporton"Përshëndetje".

 

Video e ditës